Přihlásit do rezervačního systému
Zaregistrovat nový účet Zapomenuté heslo


INFORMACE O REZERVAČNÍM SYSTÉMU

Rezervační systém slouží ke správě Vámi předplacených hodin na našich kurzech a pro nás k informaci o kapacitě kurzu.


Postup přihlášení kurzu a informace o funkčnosti systému:


 1. Nejste-li zaregistrovaní v rezervačním systému, můžete tak učinit zde: rezervace.endurancelab.cz/registrace/

 2. Po registraci je potřeba vybrat kurz (kurzy), které byste rádi navštěvovali. Vypsané kurzy naleznete zde:rezervace.endurancelab.cz/kalendar/

 3. CENA KURZU UVEDENÁ NA NAŠICH STRÁNKÁCH JE VŽDY AKTUÁLNÍ A AUTOMATICKY SE DOPOČÍTÁVÁ DLE ZBÝVAJÍCÍCH HODIN DO JEHO KONCE.

 4. Vybráním kurzu a odesláním požadavku s přihláškou na kurz Vám obratem přijde e-mail s informacemi o platbě, kterou je potřeba připsat na náš účet do 10-ti dní od obdržení tohoto emailu.
  Pokud Vám tento email nepřijde, prosím kontaktujte nás na info@endurancelab.cz.

 5. VŽDY SI ZKONTROLUJTE ZDA SE PŘIHLAŠUJETE NA KURZ, KTERÝ BUDETE OPRAVDU NAVŠTĚVOVAT. Pokud chcete chodit jen např. Pondělí, je třeba přihlásit pondělní kurz (uváděn vždy s datem počátku kurzu). Pokud byste rádi navštěvovali kurz 2x a vícekrát týdně, je nutné si přihlásit všechny kurzy, tzn. Pondělní a Středeční. NENÍ možné přihlásit si kurz v Pondělí a zároveň navštěvovat středeční hodiny.

 6. Přihlášeni na kurz jste až po připsání platby na náš účet!!! Jakmile je platba na našem účtu v rezervačním systému se Vám přihlásí všechny hodiny, které zbývají do konce kurzu. Nyní již můžete své hodiny spravovat – odhlašovat a přihlašovat si jiné. Pokud není platba připsána na účet, nelze v rezervačním systému provádět přihlašovaní jednotlivých hodin.

 7. POZOR: kredit je při připsání všech hodin vašeho vybraného kurzu vždy nulový. Při nulovém kreditu nelze přihlašovat žádné hodiny. Nejprve je nutné odhlásit hodinu v budoucnu, následně se kredit načte do plusu a pak je možné se přihlásit na jinou hodinu.

 8. Pokud se stane, že někdo z vážných důvodů nemůže přijít na hodinu a nemohl si ji odhlásit, nebo 1x zapomene, lze se domluvit s trenérem na místě. Při opakovaném neodhlašování a nedostavování se na trénink, hodiny PROPADAJÍ BEZ NÁROKU NA NÁHRADU.

 9. V případě nemoci, služební cesty nebo jiných vážnějších případech si všechny předpokládané hodiny, které nenavštívíte odhlaste. Nebo kontaktujte trenéra a domluvte se individuálně.

 10. ZBYTEČNĚ NEBLOKUJTE KAPACITU TRÉNINKŮ.

 11. Pokud nemůže pravidelně navštěvovat kurz, může se domluvit individuálně na radek.holinka@endurancelab.cz nebo info@endurancelab.cz a předplatit si určitý počet hodin.